Öövaht

Morto Não Fala / Brasiilia, 2018
Rež: Dennison Ramalho

Linastub

L
16:00

Stênio elu on keeruline. Oleks, et ainult kodus naisega, kes pidevalt hädaldab, mis haisu mees töö juurest koju toob ja heidab ette tühja rahakotti. Ka töö juures on parasjagu keeruline. Parameedikud viskavad mehe kulul nalja, töökaaslased ilguvad kaasa ja kui lõpuks surnukuuris vaikseks jääb, teevad isegi surnud suu lahti ega väsi vatramast.

Just nii, lugesite õigesti – vatravad surnud! Brasiilia filmitegija Dennison Ramalho debüütfilm räägib loo lahkajana töötavast Stêniost, kellel on suur saladus – oskus surnutega rääkida. Kui tema lahkamislauale hakkab üha enam sattuma parasjagu käimasolevas gängisõjas langenud gangstereid, otsustab Stênio sellest kasu lõigata ja kasutab ära saladused, mida eri leeridesse kuulunud surnud on talle avaldanud. Aga mida head saab tulla surnutelt? 

Äge idee ja head osatäitmised, lisaks eriti sõge arv kehaosi ning liitrite kaupa kehavedelikke neile, kes tahavad õhtusel tunnil vahelduva eduga suu ammuli ja silmad kinni kinos istuda. Aga kõigepealt soovitame vaadata treilerit, sest nõrganärvilistele see film kindlasti ei sobi.

Treiler

Kestus 1h 50'
Subtiitrid inglise
Osatäitjad Daniel de Oliveira, Fabiula Nascimento
Tootja Casa de Cinema de Porto Alegre
Auhinnad ja festivalid Fantasia, Fantastic Fest, Sitges, London
Programm Põhiprogramm
Žanr õudus, thriller, müsteerium, komöödia

L, 27.04.

16:00 - Väike saal

HÕFFi publiku lemmikfilmi hääletus:
Mitme tähega hindad filmi?

Kommentaarid

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi